Президент Петро Порошенко привітав усіх школярів країни з початком навчального року

03 вересня 2018, 12:06
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, 3 вересня, у багатьох навчальних закладах України відзначають свято Першого дзвоника. На святкову лінійку зібралися й учні новоствореного ліцею «Європейський» в Одесі. У режимі «телемосту» до всіх школярів України із привітанням звернувся Президент Петро Порошенко.

«Відвідання нової школи на початку нового року викликає дуже позитивні емоції. Ми завжди говоримо про те, наскільки важливо для нас мати високу якість освіти, наскільки важливо турбуватися про школу. Завжди казав, що витрати на освіту це не є видатки бюджету, це є інвестиції в майбутнє держави. Нарешті за останні чотири роки ми ближче і ближче підходимо до чіткого розуміння цієї істини... Ми будуємо нові школи і дитячі садки. І лише сьогодні в Україні відкрито 25 нових і глибоко модернізованих шкіл. Це є демонстрацією нашого пріоритету», — підкреслив Президент Петро Порошенко.

Зазначимо, сьогодні понад 16 тисяч шкіл відкрили свої двері перед майже 4 мільйонами учнів України, з них 450 тисяч – першокласники. В урочистостях на честь Першого дзвоника в новому одеському ліцеї взяв участь голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Хочу привітати всіх школярів з цим важливим днем — зі святом Першого дзвоника! Символічно, що ліцей “Європейський” — це перша школа, яку побудовано “з нуля” в Одесі за часи Незалежності. Разом із вами святкує вся область. Мені дуже приємно наразі говорити про те, що у нашому регіоні почали з’являтися нові школи у різних його куточках: у Маяках, Болграді, Красносільці, Арцизі. Два дні тому ми відкрили нову школу у Новоєлизаветівці Ширяївського району. Бо розвиток освіти – мій пріоритет. І це — один з головних пріоритетів Президента Петра Порошенка. Адже, вкладаючи сьогодні максимум ресурсів у наших дітей, Україна збільшує свої шанси на великий успіх в майбутньому», — підкреслив Максим Степанов.

Зазначимо, ліцей «Європейський» розташовано на вулиці Маршала Говорова. У закладі є дві спортивні зали, а також актова зала із сучасною апаратурою. Новий заклад орієнтовано на потреби інклюзивної освіти. Зокрема, тут працює ліфт для зручного пересування дітей з інвалідністю.

Нагадаємо, цьогоріч в Одеській області капітально відремонтовано 467 закладів освіти. Також триває реконструкція та будівництво ще 19 закладів. Розвиток освіти та створення сучасних опорних шкіл в Одеській області — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.