Президент Петро Порошенко побажав Одеській області стати лідером туризму у Східній Європі

02 березня 2019, 14:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Президент Петро Порошенко відвідав ярмарок «Скарби Одещини» з нагоди 87-річчя створення області і побажав регіону стати лідером туристичної галузі в усій Східній Європі. Про це Президент сказав під час ярмарку.

«Приємно, що багатонаціональна Одещина саме так святкує – українськими, молдавськими, болгарськими і одеськими піснями. Одеса – це є туристична столиця України, це морська столиця, це столиця світового гумору, і це є культурна столиця… Одеса має стати лідером східноєвропейської туристичної галузі», – зазначив Петро Порошенко.

Він підкреслив, що кожен район області має можливості для організації морського, зеленого чи сільського туризму. І для того, щоб їх розвивати, в області, зокрема, будуються дороги та злітно-посадкова смуга в аеропорту.

«Ми завершили будівництво дороги Одеса-Рені і зараз приступаємо до будівництва доріг, які роблять Одесу логістичним центром», – зазначив Президент.

Також важливою складовою розвитку регіону Петро Порошенко вважає боротьбу з бідністю і соціальний захист населення через підвищення пенсій, монетизацію субсидій тощо.

Нагадаємо, Одеська область святкує 87 річницю з дня створення у форматі ярмарку «Скарби Одещини». Таку традицію у 2018 році вперше започаткував голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.