Президент Петро Порошенко ознайомився з ходом робіт на трасі Одеса-Рені

05 жовтня 2018, 14:35
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області з робочим візитом перебуває Президент Петро Порошенко. Глава держави ознайомився з ходом робіт на міжнародній трасі М-15 Одеса-Рені. Разом із Прем'єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим та головою Одеської ОДА Максимом Степановим вони відвідали відремонтовану ділянку автошляху неподалік села Кирнички (на 193 кілометрі), яка раніше була однією з найпроблемніших на цій дорозі.

Під час огляду об’єкту Президент України та Прем’єр-міністр Болгарії наголосили, що будівництво транскордонного міжнародного маршруту, який би з’єднав Україну та Болгарію, відповідає не тільки економічним інтересам обох країн, а й поглибленню міжлюдських контактів між Україною та Болгарією.

Петро Порошенко та Бойко Борисов обговорили також перспективи будівництва мостового переходу за маршрутом Україна – Румунія – Болгарія – Туреччина.

Зазначимо, цьогоріч ремонтні роботи тривають на 93,7 км автодороги Одеса - Рені. Наразі на ділянці від мосту біля Паланки до села Монаші протяжністю 30 кілометрів вже виконано основні роботи. Зазначимо, цьогоріч ремонтні роботи тривають на 93,7 км автодороги Одеса - Рені. На 10 ділянках протяжністю понад 50 кілометрів влаштовано нижній шар асфальтобетону.

Нагадаємо, будівництво та ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Торік в Одеській області було відремонтовано безпрецедентні 259 кілометрів автошляхів (зокрема, 139 кілометрів траси Одеса-Рені). Було відремонтовано дороги Спаське-Вилкове та Кодима-Балта. У цьому році завершено ремонт автошляху Струмок-Шевченкове-Кілія, а також ремонт дев‘яти кілометрів дороги КПП «Кучурган»-Біляївка-Маяки-Овідіополь. З 1 червня також відкрито рух транспорту через новозбудований міст біля села Паланка. Будівництво дороги в об‘їзд Рені триває та знаходиться на фінальній стадії.