Прес-конференція організаторів матчу за Суперкубок України Favorit 2019 між «Динамо» та «Шахтарем»

16 липня 2019, 15:55
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, 16 липня 2019 року, за участю виконуючої обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлани Шаталової на стадіоні «Чорноморець» відбулась прес-конференція з організаторами матчу та представниками Української Прем’єр Ліги щодо проведення матчу за Суперкубок України з футболу.

«Дуже приємно знову вітати на Одещині матч Суперкубку України з Футболу, для нас це надзвичайно важлива спортивна подія, яка завжди збирає навколо себе дуже багато фанатів і зацікавлених людей. Для Одеської області розвиток фізичної культури та спорту був і залишається пріоритетним. За 2017-2018 роки побудовано 12 багатофункціональних майданчиків і 20 міні футбольних майданчиків зі штучним покриттям. Порівняно з 2016 роком, у цьому році в три рази збільшено фінансування на заходи, які популяризують здоровий спосіб життя, тому що здорова молодь, здорова нація – це наше майбутнє. Впевнена, що запланований матч між двома найкращими командами країни буде дійсно гарним та видовищним», – зазначила Світлана Шаталова.

Крім того, організаторами заплановано проведення фізкультурно-масових, просвітницьких та розважальних заходів, направлених на популяризацію Суперкубку України з футболу та спорту в цілому. Знаковим з точки зору пропаганди здорового способу життя стане легкоатлетичний забіг, що відбудеться 28 липня 2019 року в Центральному парку культури й відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.