​Представників місцевої влади Одеської області навчили готувати проекти для інвестиційних конкурсів

19 червня 2018, 17:30
​Представників місцевої влади Одеської області навчили готувати проекти для інвестиційних конкурсів

В Одеській області завершилося навчання для 28 представників місцевого самоврядування та органів державної влади. Курси були розраховані на 24 години та складалися з чотирьох блоків. Відвідувачі дізналися, як правильно готувати заявки для участі в конкурсах інвестиційних проектів. Про це повідомив т.в.о. начальника управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека.

«Головна мета курсу — продемонструвати, що якісна реалізація проектів можлива не лише за бюджетні кошти. Також значна увага під час навчання приділялася й розвитку туризму та результатам, які від цього можна отримати. Як наслідок, ми отримали чимало цікавих ідей», — підкреслив Олександр Шека.

Нагадаємо, навчальні курси розпочалися 18 травня. У якості спікерів до процесу залучили фахівців-практиків, представників Українського Науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології МОЗ України, провідних викладачів кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України.