Представники великого бізнесу передали до Одеської обласної клінічної лікарні засоби індивідуального захисту

05 травня 2020, 17:47
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Представники великого бізнесу передали до Одеської обласної клінічної лікарні захисні костюми, медичні маски та окуляри.

Загалом для боротьби з поширенням COVID-19 підприємство передало медичному закладу:

• маски медичні тришарові — 50 000 штук,
• окуляри захисні закритого типу — 500 штук,
• захисні комбінезони — 1 400 штук.

«Ми вдячні бізнесу за підтримку регіону в боротьбі з коронавірусною інфекцією. Наразі це є дуже важливим. Костюми, маски та окуляри допоможуть нам захистити життя медиків, які лікують пацієнтів з COVID-19», — зазначила т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва.

«Ми піклуємося про здоров’я українців та докладає усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. Ми провели консультації з МОЗ та отримали чіткі рекомендації, щодо необхідності забезпечити засобами захистунаших лікарів. Компанія привезла гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», — повідомили представники ТОВ "Епіцентр".

Зазначимо, Одеська обласна клінічна лікарня є хабом, куди надходять всі засоби індивідуального захисту для подальшого перерозподілу по медичних закладах регіону.