Представниця Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) завітала до Одеси

07 лютого 2020, 13:41
Gallery item
Gallery item

Представниця Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) Крісі Гейл завітала до Одеси. Разом із заступником керівника Одеської обласної державної адміністрації Віталієм Свічинським обговорили питання альтернативних форм сімейного догляду за дітьми.

Наразі ЮНІСЕФ проводить оцінку альтернативного догляду за дітьми в Україні, зокрема, у дитячих будинках сімейного типу. Метою проєкту є аналіз нових форм сімейного виховання. Також розглянули підсилення заходів контролю у питанні вилучення дітей із сімей.

В подальшому розробки стануть основою для рекомендацій Уряду України.

«Після ратифікації Україною Конвенції ООН про права дитини, забезпечення прав дітей є пріоритетним напрямком нашого регіону. 2020 рік в Одеській області оголошено Роком дитини та сім'ї. На сьогодні першочерговими завданнями для нас є розвиток системи захисту прав дітей у громадах та оновлення сімейних форм виховання. Ми також реформуємо систему інституційного догляду дітей в регіоні та залучаємо громадськість до участі у сфері захисту прав дітей в Одеській області», — зазначив Віталій Свічинський.

Нагадаємо, 3 лютого 2019 року відбувся робочий візит Міністра соціальної політики Юлії Соколовської до Одеської області. Окрему увагу вона звернула на заклади, де виховують дітей.