Постраждалі у пожежі на Троїцькій проходять тренінги з психологічної реабілітації

31 січня 2020, 08:54
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Студенти та викладачі, які постраждали у пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельного бізнесу пройшли діагностику та відвідують тренінги з психологічної реабілітації.

Експерти наголошують, що психологічна діагностика та реабілітація необхідні, аби нормалізувати життя учнів та викладачів. Також на зустрічі обговорили, як поводитися у загрозливих ситуаціях та як полегшити переживання травматичних подій.

«Надання підтримки всім постраждалим зараз є першочерговою задачею. План заходів з реабілітації складається із живого діалогу між постраждалим та експертами. Лише комплексна робота з психологом може повернути людей до нормального життя», — зазначила радниця з гуманітарних питань керівника Одеської ОДА Інна Білоус

Зазначимо, до заходу долучилися радниця з гуманітарних питань Інна Білоус, рятувальники, психологи системи освіти, охорони здоров’я, соціальні служби, служби у справах сімей та дітей. Окрему подяку висловлюємо представниці ДСНС Майї Ковальовій, яка допомогла у проведенні тренінгу.