​Понад мільйон триста тисяч мешканців Одеської області обрали свого сімейного лікаря

15 березня 2019, 11:00
​Понад мільйон триста тисяч мешканців Одеської області обрали свого сімейного лікаря

Декларації з сімейними лікарями, педіатрами та терапевтами підписали вже понад мільйон триста тисяч мешканців Одеської області. Про це повідомила директор департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації Олена Теряєва.

«Кампанія «Лікар для кожної сім’ї» стартувала майже рік тому, наразі до неї приєдналися 278 медичних установ області. Лідерами за кількістю підписаних декларацій є Іванівський, Кілійський та Березівський райони, у яких показники сягають 63% - 72%. Серед міст - це Теплодар та Балта, там показник — 70%», — підкреслила Олена Теряєва.

Наразі у системі «Електронне здоров’я» зареєструвалися 1 112 сімейних лікарів, педіатрів і терапевтів Одеської області. Підписати декларацію із обраним лікарем має змогу кожен мешканець регіону, незалежно від місця проживання чи реєстрації.

Нагадаємо, кампанія «Лікар для кожної сім’ї» стартувала в Україні 2 квітня 2018 року. Максимальна кількість пацієнтів для сімейного лікаря становить 1 800, терапевта – 2 000, педіатра – 900.