​Понад 60 тисяч українців користуються освітньою платформою BeSmart

04 липня 2018, 11:00
​Понад 60 тисяч українців користуються освітньою платформою BeSmart

Від початку лютого 2018 року на безкоштовній онлайн-платформі «BeSmart/Будь Розумним» зареєструвалися понад 60 тисяч українців. Курси допомагають абітурієнтам успішно складати ЗНО. Зокрема, комплексом навчальних матеріалів активно користуються випускники з тимчасово окупованих територій та сільської місцевості. Про це в ефірі «7 телеканалу» повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Важливо, що можливостями BeSmart також користуються діти, які мешкають на тимчасово окупованих територіях. Вони мають змогу успішно вступити до українських ВНЗ – це справді гуманітарне зшивання країни! Вже зараз працюємо над створенням курсів для складання ДПА після 9 класу. Вдосконалюємо BeSmart, бо наші діти того варті», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, в одному місці — на платформі ВeSmart розміщено 2 000 уроків та 20 000 тестів від провідних освітян. Щоденно та за індивідуальним графіком їх можуть використовувати у різних регіонах України.

Нагадаємо, реалізація та розвиток освітнього проекту BeSmart — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

Повна версія ефіру — за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=sHtPAGJfrzE