​Підприємців Одеської області запрошують взяти участь у конкурсі інвестиційних проектів

06 липня 2018, 13:30
​Підприємців Одеської області запрошують взяти участь у конкурсі інвестиційних проектів

З 9 липня в Одеській ОДА розпочинається прийом заявок від підприємців регіону на участь у конкурсі на отримання компенсації відсотків за кредитами. Про це повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

«У попередніх конкурсах, зокрема, перемогли інвестиційні проекти з виробництва опалювального обладнання, автомобільних цистерн, меблів; підприємства з переробки овочів та фруктів та інші. У рамках програми наразі вже реалізуються проекти на загальну суму інвестицій у понад 60 мільйонів гривень. Сьогодні за рахунок коштів обласного бюджету підприємці можуть отримати компенсацію за кредитами як у гривні, так і в іноземній валюті», — зазначив Дмитро Радулов.

Для того, щоб подати заявку на участь у конкурсному відборі, необхідно звернутися до департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації за адресою: Одеса, проспект Шевченка, 4, кабінет 554, або зателефонувати за номерами (048) 7189-242, (048) 7189-466, (098) 4723638.

З більш детальною інформацією щодо умов участі можна ознайомитися за посиланням www.ooda.biz.ua.

Нагадаємо, конкурс реалізується у рамках Програми підтримки конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки. Програму було започатковано у 2017 році за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.