Під головуванням Світлани Шаталової відбулась робоча зустріч з питань розвитку туризму на території Одещини

07 серпня 2019, 15:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, під головуванням виконуючої обов’язки голови Одеської обласної державної адміністрації Світлани Шаталової, відбулась робоча зустріч з питань розвитку туризму на території Одещини.

«Території Одеської області настільки багаті та різноманітні, що ми маємо безліч можливостей для реалізації туристичних програм. Необхідно докладати всі можливі зусилля для приваблення туристів до нашого регіону», – наголосила Світлана Шаталова.

Під час заходу презентовано програми розвитку туризму на території Нижньодністровського басейну, Дунайського та Білгород-Дністровського субрегіону, а також обговорено реалізацію програм для подальшого розвитку туризму на визначених територіях, та проблемні питання з шляхами їх вирішення.

Зазначимо, що метою зазначених туристичних програм є створення умов для сталого розвитку туризму шляхом забезпечення узгодження інтересів зацікавлених сторін, переважної спрямованості на розвиток екологічного та культурно-пізнавального туризму, на стабільне цілорічне функціонування, конкурентоспроможність комплексного продукту та ефективної маркетингової стратегії просування територій.