Під час візиту Марини Порошенко діти захисників з Одеської області долучилися до створення «Книги Миру»

17 травня 2018, 13:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Перша леді України Марина Порошенко презентувала національний проект «Книга Миру» в Одеській області.

Фотографії своїх рідних та побажання у Книгу внесли діти воїнів АТО, що мешкають в одеському регіоні. Присутні створили новий розділ – «Одеська область».

«Сьогодні в нас відповідальна місія - ми відкриваємо нову сторінку «Книги Миру» - Одеської області. Проект розпочався у 2014 році. Книга розповідає про те, як змінюється наше життя до і після початку військових дій на території нашої країни. Про те, як ми любимо Україну і бажаємо мирного неба. Ви наше молоде покоління, вам в майбутньому будувати країну і жити в ній. Тому саме ваші слова про мир звучать як молитва, і я прошу ці слова записати в цю книжку», — підкреслила дружина Президента України Марина Порошенко.

У заході взяв участь голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Зазначимо, що Одеська область стала 23 регіоном, який долучився до проекту «Книга Миру». Це збірка сімейних фотографій, зроблених в мирні часи та підписаних дитячими висловами про батьків або про свою країну.

Окрім того, дружина Президента України Марина Порошенко та голова Одеської ОДА Максим Степанов долучилися до вишивання семиметрового рушника національної єдності «Сонячна Одещина». Його вишивали три роки понад півтори тисячі мешканців Одеської області. У вишивці застосовано 17 технік швів, притаманних одеському регіону. Кольорова гама виробу не включає в себе чорний колір.