Під час фестивалю в Одеській області відбудуться змагання зі стрижки овець на швидкість

03 квітня 2018, 15:00
Під час фестивалю в Одеській області відбудуться змагання зі стрижки овець на швидкість

29 квітня у селі Виноградівка Арцизького району відбудеться щорічний фестиваль «Vinogradovka Country Fest». Про це повідомив т.в.о. начальника управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека.

«Квітневий фестиваль у селі Виноградівка зможе порадувати гостей, яким цікаві видовищні змагання. Відтак, захід відкриють кінні перегони. Одним з видів спортивного дозвілля фестивалю стане вільна боротьба. Вона привертає увагу багатьох спортсменів з різних областей країни. Під час «Vinogradovka Country Fest» відбудуться змагання з ручної стрижки овець на швидкість. За звання кращого будуть боротися стригалі з Арцизького, Болградського, Ізмаїльського, Тарутинського і Татарбунарського районів. Також усі бажаючі зможуть пограти у міні-футбол. Атмосферу фестивалю будуть доповнювати виступи танцювальних і музичних колективів», - підкреслив т.в.о. начальника управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека.

Нагадаємо, близько п'яти тисяч відвідувачів ознайомилися зі стендом Одеської області під час міжнародної туристичної виставки UITT-2018 у Києві наприкінці березня. Ця виставка є однією з наймасштабніших в країні. Щорічно її відвідують професійні спеціалісти туристичної сфери, серед яких – представники міжнародних і національних туристичних організацій, дипломати, представники державних структур, авіа, готелей та перевізників.