Перший заступник керівника Одеської ОДА В'ячеслав Овечкін взяв участь у представленні керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури

10 грудня 2019, 10:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації В'ячеслав Овечкін взяв участь у представленні керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури — Дениса Іллящука. Окрім самого Білгород-Дністровського району, новому прокурору підпорядковуватиметься Саратський, Тарутинський, Татарбунарський та Арцизький райони.

Перший заступник керівника Одеської ОДА В'ячеслав Овечкін зазначив важливість пильної уваги з боку прокуратури до справ, пов'язаних з порушенням пожежної безпеки.

«Подивіться на трагедію, що сталася в Одеському економічному коледжі. Цей досвід свідчить про те, що ми повинні якомога ретельніше розглядати справи, пов'язані з порушенням пожежної безпеки. Це є однією з першочергових задач нового керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури», — підкреслив В'ячеслав Овечкін.

Також перший заступник керівника Одеської ОДА зустрівся з головами Білгород-Дністровської, Саратської, Тарутинської, Татарбунарської та Арцизької районних державних адміністрацій. Разом вони обговорили розвиток інфраструктури на півдні Одещини. Наразі найбільш гостро стоять питання будівництва та ремонту доріг, а також збереження та створення нових робочих місць.