Перший заступник керівника ОДА В’ячеслав Овечкін зустрівся з головами об’єднаних територіальних громад

07 серпня 2020, 15:49
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Перший заступник керівника Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Овечкін зустрівся з головами об’єднаних територіальних громад регіону. Разом із директором департаменту економічної політики та стратегічного планування Дмитром Радуловим вони обговорили найгарячіші питання з представниками ОТГ.

«Ми зібралися, аби активізувати розв’язання питань, які є у громадах, та разом знайти шляхи їх вирішення. Переконаний, що від ефективної співпраці виконавчих органів та місцевих органів влади залежить якість життя жителів Одещини, для людей важливий результат», — зазначив В’ячеслав Овечкін.

В ході зустрічі обговорили стан децентралізації та новий адміністративно-територіальний устрій в області, розвиток територій ОТГ, питання ремонту доріг місцевого значення, передачі землі сільськогосподарського призначення до громад. Також, розглянуто окремі проблемні питання конкретних ОТГ, пошук шляхів залучення інвестицій та налагодження співпраці.

«Адміністративна реформа завершується. В Україні залишається трирівневий адміністративно-територіальний устрій. На базовому рівні – територіальні громади – в Одеській області їх буде 91. Субрегіональний рівень – райони. Верховна Рада утворила на території Одещини 7 районів» — повідомив директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА Дмитро Радулов.

Також під час зустрічі сторони обговорили оновлення інфраструктури регіону. За словами першого заступника керівника ОДА В’ячеслава Овечкіна, зустріч пройшла відверто та конструктивно. Облдержадміністрація продовжить консультувати голів ОТГ щодо розвитку громад.