Перший заступник керівника ОДА представив нових голів Саратської та Білгород-Дністровської РДА

29 січня 2020, 09:17
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Перший заступник керівника Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Овечкін представив нових голів Саратської та Білгород-Дністровської районних державних адміністрацій.

Саратський район очолив Євген Кабатов. Новий голова РДА народився в Автономній Республіці Крим. Євген Кабатов має досвід роботи на керівних посадах у фінансовій сфері та в бізнесі.

Білгород-Дністровською РДА керуватиме Ганна Яцишена. Вона народилася в Одесі. Має досвід роботи в Національній поліції та в «Укрзалізниці».

«Обидва райони є багатонаціональними. Тут проживає багато різних людей, і життя кожного мешканця та його інтереси мають поважатися. Я прошу нових голів адміністрацій не забувати про це та чути своїх людей. Це нелегка, але надзвичайно важлива справа. Ми як керівництво ОДА, наші управління та департаменти завжди готові допомогти вам», — підкреслив перший заступник керівника Одеської ОДА В'ячеслав Овечкін.

Також на зустрічі у Білгороді-Дністровському були присутні народні депутати України Олексій Леонов і Артем Дмитрук. Вони привітали нову голову РДА та запевнили, що готові забезпечити району депутатську підтримку.

Зазначимо, Президент України призначив нових голів 21 січня. В'ячеслав Овечкін подякував за роботу колишнім керівникам Саратської та Білгород-Дністровської РДА.