Перші результати обліку земель сільськогосподарського призначення в Одеській області стануть відомі у лютому 2018 року

09 січня 2018 року, 17:30

За дорученням голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова організована робота щодо інвентаризації сільськогосподарських земель у кожному з районів Одеської області. Йдеться про ділянки, що використовуються без правовстановлюючих документів або не використовуються взагалі. Перші результати інвентаризації земель планують отримати вже у лютому 2018 року. Про це стало відомо під час селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації. 

«Подальше проведення торгів дозволить збільшити надходження до місцевих бюджетів. В районах будуть працювати комісії на чолі з головами районних державних адміністрацій. Така робота не передбачає замовлення та розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель. Орієнтовно отримати перші результати плануємо у лютому цього року. Після цього, будуть сформовані пропозиції щодо виставлення права оренди на ці земельні ділянки на торги»,  — наголосив заступник директора Департаменту - начальник управління з питань земельних відносин та державного майна Департаменту економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації Олег Кудря.  

Нагадаємо, Максим Степанов під час апаратної наради 6 грудня минулого року  надав доручення Головному управлінню Держгеокадастру в Одеській області та районним держадміністраціям  провести повну інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення у кожному з районів регіону.

Портал працює в режимі тестової експлуатації