​Перелік дозволених видів діяльності під час карантину та умови їх провадження

27 березня 2020, 14:25
Gallery item

Одеська обласна державна адміністрація публікує перелік дозволених видів комерційної діяльності під час карантину. Список надається згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Дозволено:

• торгівлю харчовими продуктами, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку;
• банківську та страхову діяльності, а також медичну практику, ветеринарну практику, діяльність автозаправних комплексів, діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльність з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
• торговельну діяльність та діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресного доставляння замовлень.

Працювати такі підприємства можуть лише за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.

Також необхідно негайно запровадити режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торговельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між людьми не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок в чергах на касах та на вулиці для входу у магазин відстань між людьми повинна бути не менш ніж 1 метр. Це дозволить мінімізувати ризики поширення інфекційної хвороби та збереже здоров’я та життя мешканців Одещини.