​ОТГ Одеської області можуть отримати гранти на розвиток місцевих ініціатив

07 травня 2018, 12:30
​ОТГ Одеської області можуть отримати гранти на розвиток місцевих ініціатив

Об`єднані територіальні громади Одеської області мають змогу отримати гранти на розвиток місцевих ініціатив та інвестиційних проектів. Грошову підтримку переможцям конкурсу надасть Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту «Агросільрозвиток». Про це повідомила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

«Проект “Агросільрозвиток” планує надати 15 грантів. Загальна сума такої підтримки — більше 9 мільйонів гривень. При цьому, сума кожного гранту складатиме від 270 тисяч до 675 тисяч гривень. Додаткові залучені інвестиції (власні кошти, зовнішні інвестиції, державна підтримка тощо), лізинг чи кредити мають складати не менше 30% від загального обсягу проекту. Пропонуємо всім ОТГ активно долучатися і позмагатися за фінансування», — підкреслила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Серед пропозицій, які будуть прийматися до участі в конкурсі, зокрема, і проекти з розвитку несільськогосподарського бізнесу. Наприклад, ті, що стосуються туризму і гостинності. Також громади можуть подавати грантові заявки щодо розвитку аграрної маркетингової інфраструктури. Наприклад, проекти зі створення потужностей для виробництва місцевих продуктів харчування. Також серед грантових заявок можуть бути такі, що стосуються впровадження енергоефективних технологій на території об’єднаних територіальних громад.

Зазначимо, остаточну суму кожного гранту визначать у результаті переговорів. Очікувана дата початку впровадження проектів – липень 2018 року. Тривалість грантових угод за цією програмою – не більше 12 місяців.

Докладніше про умови надання грантів у рамках цього конкурсу, критерії відбору заявок та строки подання дивіться за посиланням: https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2018/04/APS-02_ARDS.pdf