​Опалювальний сезон розпочався у восьми районах Одеської області

17 жовтня 2018, 15:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У восьми районах області розпочався опалювальний період. До теплопостачання підключено 108 об’єктів соціальної сфери. Серед них — 16 лікарень, 31 дитсадок та 61 навчальний заклад. Про це під час апаратної наради ОДА доповів директор департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації Антон Шалигайло.

«Середньодобовий показник температури на сьогодні становить 14,5°C. У разі погіршення погодних умов область готова до масштабного запуску тепла. Тринадцять районів вже офіційно прийняли рішення про початок опалювального сезону. А в Окнянському, Миколаївському, Савранському, Іванівському, Захарівському, Кодимському, Березівському та Біляївському він стартував фактично», — підкреслив Антон Шалигайло.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов наголосив, що упродовж опалювального сезону всі служби мають діяти злагоджено та за чітким алгоритмом. Водночас він окремо звернув увагу на готовність Теплодару до підключення до опалення. Адже, попри запевнення міського голови, будівництво котельні на альтернативних видах палива в межах промзони призупинено щонайменше до весни 2019 року.

«Міський голова розповідав, що до кінця року побудує котельню. Це виглядало сумнівно з самого початку. Чому мешканці повинні щороку ставати заручниками ситуації? Для них важливо, аби у домівках було тепло», — заявив голова ОДА Максим Степанов.

Нагадаємо, 10 жовтня голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов підписав розпорядження про початок опалювального сезону у населених пунктах Одеської області. Всі підприємства теплоенергетики, які звернулися до НАК «Нафтогаз України», уклали договори на постачання газу та отримали номінації на другу декаду жовтня. Зокрема, і КП «Одеська ТЕЦ-2» (м. Теплодар). Після встановлення урядом ціни на газ для потреб населення з 18 жовтня договори буде пролонговано, а процедуру отримання номінацій продовжено.