«Опалювальний сезон по всій області має розпочатися вчасно», — Максим Степанов

10 серпня 2018, 16:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Підготовка об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери до опалювального сезону має відбуватися без затримок. Таке завдання голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов поставив присутнім на засіданні регіонального оперативного штабу.

«Це питання – серед пріоритетних на цьому етапі. Проблеми, які існують на місцях, необхідно оперативно вирішити. Головне завдання на сьогодні — роботи мають йти за графіком»,— підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Під час засідання було зазначено, на сьогодні готовність житлово-комунального господарства, в середньому, складає 62%. Зокрема, житлові будинки — 64,3 %, школи — 70%, дошкільні заклади — 72 %, лікарні — 69 %.

Серед проблемних питань, які потребують термінового вирішення, — погашення заборгованості «Одеської ТЕЦ», будівництво модульних котелень для мікрорайону «Шкодова гора», а також ситуація з теплопостачанням Теплодару.

Нагадаємо, міська влада Теплодару заявляла про наміри побудувати котельню на альтернативних видах палива в межах промзони. Проте, як стало відомо, роботи досі не розпочалися.

«Вкотре звертаюся до міського голови Теплодару: активізуйте роботу, адже це ваша зона відповідальності! Ми заздалегідь готуємося до опалювального сезону та, зі свого боку, готові максимально допомагати. Головна мета, аби всі мешканці регіону були забезпечені теплом вчасно», — наголосив Максим Степанов.

Щодо ПАТ «Одеська ТЕЦ» — питання з виділення коштів на погашення боргу за спожиту теплову енергію буде винесено на розгляд Одеської міської ради. Окрім того, прийнято рішення про переведення 12 будинків мікрорайону «Шкодова гора» на автономне опалення.