Оновлений мобільний додаток, фокус-групи та інформаційні центри — на Одещині обговорили туристичний розвиток регіону

19 лютого 2020, 18:05
Gallery item
Gallery item

На Одещині ообговорювали впровадження оновленовленого мобільного додатку для туристів та сервісу туристичних аудіогідів районів. Про це на засіданні туристичної ради Одеської області доповідав начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека. Зустріч також відвідали представники туристичного бізнесу, громадськості та науки.

Карта додатку Odesa Region Guide вже містить понад 30 об’єктів. Наразі йде її доповнення. А вже в березні на користувачів чекає масштабне оновлення.

Окрім того, для успішного формування стратегії туристичного розвитку регіону сформували спеціальні фокус-групи. Кожна з них має своє завдання:

- Фокус-група «Подієвий туризм»;
- Фокус-група «Спортивний туризм»;
- Фокус-група «Інклюзивний туризм»;
- Фокус-група «Еко-етно туризм»;
- Фокус група «Рекреація, курорти та парки»;
- Фокус група «Наукова практика».

«Одещина є політкультурним регіоном з особливим етнічним характером. Для формування стратегії розвитку регіону по кожному напрямку сформовані фокус-групи. Кожна з них має своє завдання. Ця діяльність стане підґрунтям для розвитку туризму в регіоні», — підкреслив заступник керівника Одеської ОДА Денис Ванаш.

За словами спеціалістів, найближчим часом туристична рада виділить 15 інвестиційних об’єктів. Це будуть найбільш привабливі для туризму та інвестицій місця Одещини. Також учасники зустрічі обговорили створення інформаційних центрів для туристів.

Довідка: управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА виступило з ініціативою створення робочої групи «Туристична рада Одеської області» на початку січня. До складу колективу ввійшли фахівці у сфері туризму, туристичного бізнесу, громадськість, науковці та посадовці.