​Одеську область з робочим візитом відвідує заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак

14 серпня 2020, 12:42
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак відвідує з робочим візитом Одеську область. Наразі вона зустрілася з персоналом обласної клінічної лікарні та побачила, як працює у регіоні система телемедицини.

«Мені було приємно порівняти, як розпочиналася програма телемедицини в Одеській області декілька років тому з тими здобутками, які є сьогодні. Це — досвід, який дуже важливо поширювати в Україні. Одещина є лідером у цьому напрямку», — зазначила заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

Впродовж візиту Ірина Микичак також відвідає обласний центр психічного здоров’я, регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, шпиталь інвалідів та ветеранів війни та низку інших закладів. Разом із нею медичні установи відвідає керівник апарату облдержадміністрації Денис Мусієнко.

«Медицина Одеської області зробила великий крок за останній рік. ОДА продовжить підтримувати програми, які мають за мету поглибити розвиток медичної допомоги як у містах, так і в селах», — підкреслив Денис Мусієнко.

У заходах разом із заступницею міністра охорони здоров’я беруть участь представники департаменту охорони здоров’я та апарату Одеської облдержадміністрації.

«Для нас є дуже важливою підтримка з боку Міністерства охорони здоров’я. Впевнена, спільними зусиллями ми продовжимо ефективно розвивати регіональну медицину та змінювати її на краще», — повідомила т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва.

Зазначимо, візит заступниці міністра охорони здоров’я України Ірини Микичак в Одеській області триватиме два дні.