Одеську область відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

10 вересня 2018, 19:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

10 вересня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перебував із робочим візитом в Одеській області. Він ознайомився із роботою Єдиної оперативної диспетчерської служби «103», Центру надання адміністративних послуг, а також вантажно-митного комплексу ТОВ «Євротермінал». Під час брифінгу для ЗМІ очільник Уряду прокоментував, зокрема, питання будівництва траси М-15 «Одеса-Рені».

«Для нас це є пріоритетом. Цього року приблизно 600 мільйонів гривень направлено на будівництво цієї дороги. Тобто, ми будемо її завершувати відповідно до графіка фінансування і технології будівництва», — наголосив Володимир Гройсман.

Зазначимо, масштабне будівництво траси «Одеса-Рені» активізувалося на початку 2017 року. В першу чергу, за рахунок успішної реалізації «митного експерименту» в регіоні.

Раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов заявляв: «Ми прагнемо, аби кожен мешканець області або турист мав змогу пересуватися швидко, комфортно та безпечно». Відтак, на початку вересня було завершено ремонт складної ділянки траси — від мосту біля Паланки до села Монаші. Загалом, минулого року було відремонтовано безпрецедентні 259 кілометрів доріг регіону.

Нагадаємо, у липні 2018 року Максим Степанов ініціював масштабну кампанію зі збереження автошляхів області під назвою «Збережемо дороги Одещини разом». Вона передбачає, зокрема, підписання відкритого Меморандуму, що консолідує дії влади, соціально відповідального бізнесу та громадськості. З документом можна ознайомитися за посиланням: https://oda.odessa.gov.ua/trancom/rtr.