Одеському пологовому будинку передали новітнє обладнання

21 січня 2019, 15:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеський пологовий будинок №5 отримав новітнє спецалізоване обладнання. Його було придбано за кошти, які зібрали під час VIII Благодійного дипломатичного різдвяного ярмарку.

«Дипломатичний різдвяний ярмарок об’єднує різні дипустанови, аби спільно допомагати дитячим медичним закладам. Ми вдячні всім, хто долучився до цього доброчинного заходу, адже завдяки цьому вдалося зібрати кошти та придбати необхідне спеціалізоване обладнання. Одеська обласна державна адміністрація завжди готова надавати усіляку підтримку подібним проектам», — підкреслив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

Зазначимо, під час проведення ярмарку було зібрано понад 200 тисяч гривень. За ці кошти для пологового будинку придбали фетальні монітори для обстеження одноплідної та багатоплідної вагітностей, апарат для пролонгованої штучної вентиляції легенів, а також холодильник для зберігання медичних препаратів.

Нагадаємо, VIII дипломатичний різдвяний ярмарок пройшов в Одесі 16 грудня 2018 року. Благодійний внесок коштів зробили представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Одеській області, а також національні діаспори і загалом усі бажаючі відвідувачі заходу.