Одеський аеропорт розпочинає співпрацю з авіакомпанією Ryanair

27 березня 2019, 18:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеський аеропорт вже влітку почне приймати рейси ірландської лоукост-авіакомпанії Ryanair. Перельоти здійснюватимуться за чотирма напрямками: Краків, Катовіце, Вроцлав і Берлін. Про це стало відомо під час спільної прес-конференції за участю представників компанії, міської влади, аеропорту «Одеса» та заступниці голови Одеської обласної державної адміністрації Світлани Шаталової.

«Одеський аеропорт став четвертим в Україні, який обслуговуватиме рейси європейської лоукост-авіакомпанії Ryanair. Для нас це додаткова можливість збільшити потік туристів до регіону. Одеська область різноманітна та готова приймати гостей у різні періоди року, адже нам є що запропонувати», — підкреслила заступниця голови Одеської ОДА Світлана Шаталова.

Планується, що авіаперевізник Ryanair забезпечить обслуговування близько 60 тисяч пасажирів на рік в Одеському регіоні та створить 45 додаткових робочих місць. Перші рейси до Кракова почнуть здійснюватися вже з червня. А з жовтня — до Катовіце, Вроцлава та Берліна.

«Одеський регіон має великий туристичний потенціал. І ми зацікавлені не лише в перельотах українців закордон, а також бажаємо, щоб іноземці відкривали для себе нові міста в Україні», – підкреслила директор з маркетингу та продажам у Центральній, Східній Європі і на Балканах авіакомпанії Ryanair Ольга Павлонка.

Нагадаємо, протягом 2018 року Одеську область відвідали понад 6,2 мільйонів туристів. Найбільша кількість іноземних гостей приїжджала з Молдови, Ізраїлю, Румунії, Білорусі та Польщі. Цьогоріч планується, що регіон відвідає близько 6,7 мільйонів туристів.

Розвиток туризму — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон».