Одеська область вболіває за національну збірну на XXIII зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані

09 лютого 2018 року, 17:55

В день відкриття XXIII зимових Олімпійських ігор на легендарній одеській арені у Палаці Спорту відбулася церемонія підняття національного та олімпійського прапорів. Таким чином, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та юні спортсмени символічно привітали учасників національної збірної України.

«Олімпійські ігри — це свято спорту, яке зупиняє війни та будь-які конфлікти між країнами. Символічно, що ми зібралися тут, на цій легендарній арені. Гордість нашої країни – спортсмени Оксана Баюл, Віктор Петренко, Оксана Грищук, Євген Платов та інші є вихованцями одеської школи. Ці імена назавжди закарбувались в історії не тільки українського спорту, а й стали надбанням світового Олімпійського руху”, — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. 

Максим Степанов також побажав українським спортсменам успіху та перемоги. Спеціальними гостями заходу стали вихованці шкіл-інтернатів № 91 та № 97 із порушенням слуху: для них провідні фігуристи СДЮШОР «Крижинка» та хокеїсти клубу «Морські вовки» провели майстер-класи.  

Цьогоріч у складі національної збірної виступає відомий фігурист родом з Одеси — Ярослав Паніот. У 2012 він став срібним призером юнацьких Олімпійських ігор, а у 2015 отримав золото серед чемпіонату українських спортсменів. Нагадаємо, що ХХІІI зимові Олімпійські ігри проходять у південнокорейському Пхьончхані з 9 по 25 лютого 2018 року.

Портал працює в режимі тестової експлуатації