Одеська ОДА провела засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати

25 лютого 2020, 17:49
Gallery item
Gallery item
Gallery item

24 лютого 2020 року під головуванням першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації проведене чергове засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.

На засіданні комісії керівники підприємств:
• ТОВ «Європіан Агро Інвестмент Юкрейн»,
• ПАТ «Гемопласт»
• та ПРАТ «Ізмаїльський завод таропакувальних виробів «ДУНАЙ-ПАК»,
• ДП «Одеське державне конструкторське бюро устаткування»

Вони доповіли про причини виникнення заборгованості з виплати заробітної плати та висловили свою точку зору щодо можливих шляхів вирішення питання. Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам зазначених підприємств становить 9,1 млн. грн.

Також, у числі запрошених були представники незалежної професійної спілки працівників ДП «Морський торгівельний порт «Чорноморськ».
Обласна державна адміністрація зі свого боку запропонувала допомогу та супровід у співпраці з органами влади всіх рівнів.

«Одеська облдержадміністрація зробить все необхідне, аби вирішити це питання. Ми будемо координувати зусилля з органами влади всіх рівнів. Аби знайти швидке рішення ситуації, — зазначив перший заступник керівника ОДА В’ячеслав Овечкін.

За результатами проведеного засідання керівникам підприємств надані відповідні доручення про вжиття заходів, необхідних для погашення заборгованості з виплати заробітної плати у повному обсязі.