Одеська ОДА підписала Угоду про співробітництво з Радою розвитку Відземського регіону планування Латвійської Республіки

21 травня 2019, 19:40
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Колебошин разом з головою Ради розвитку Відземського регіону планування Латвійської Республіки Хардійсом Вентсом підписали Угоду про співробітництво.

«В першу чергу, від імені Одеської обласної державної адміністрації, я хочу подякувати Латвії за те, що вона завжди залишається надійним партнером України, за підтримку територіальної цілісності і суверенітету української держави. Наші країни мають значний потенціал для двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва. А бізнес обох сторін зацікавлений в посиленні взаємовигідного співробітництва, зокрема, і наш Одеський регіон», – зазначив Сергій Колебошин.

В свою чергу, з вітальним словом виступив Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, який також подякував за партнерство між країнами.

«Одещина має усі можливості для розвитку у багатьох сферах: від туризму до аграрного сектору, тож підписання Угоди про співробітництво стане надійною платформою розвитку взаємовигідних відносин між сторонами», – підкреслила директор Департаменту інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Євгенія Волинець.

Зазначимо, що сторони формуватимуть та розвиватимуть відносини у торгово-економічній, інвестиційній, туристичній, освітній, медичній та енергетичній сферах.