Одеська ОДА підготувала новорічні сюрпризи для понад 2500 дітей пільгових категорій

29 грудня 2018, 15:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Святкові заходи, організовані Одеською обласною державною адміністрацією, відвідають понад 2500 дітей із найменш захищених категорій з усіх районів Одеської області. Вони мають нагоду провести час на ковзанці, переглянути 3D мультфільм «Ґрінч» та отримати солодкі подарунки.

«У цьому році ми продовжили роботу над розвитком сімейних форм виховання та інклюзії, забезпеченням дітей-сиріт та інших категорій власним житлом. І попереду ще більше планів. Для нас надзвичайно важливо, аби ви почувалися комфортно та затишно. Вітаю усіх з прийдешніми святами. Бажаю миру та непохитної віри у дива!» — привітав усіх заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Зазначимо, передноворічні заходи організовані за підтримки Одеської обласної державної адміністрації. До участі в них запрошені діти всіх пільгових категорій. Зокрема, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці притулків та центрів соціально-психологічної реабілітації, а також діти з сімей переселенців та учасників збройного конфлікту на Сході України.