Одеська область відзначає День соборності

22 січня 2020, 15:23
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області відзначають 101 рік з дня проголошення Акту Злуки Української та Західноукраїнської народних республік.

З нагоди Дня Соборності керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

На церемонії також були присутні представники духовенства та громадськості.

«Соборність — це відповідальність всіх за всіх. Єдність особистого та загального. А ще, на мій погляд, це дружність! І найкращий приклад такої дружності, для мене, саме в нашій Одеській області. Мені дуже приємно бачити, що в спільноті нашого регіону всі шанують один одного. Поважають традиції, їздять один до одного у гості. Сьогодні українці розвивають альтернативну енергетику, будують технопарки, відкривають ІТ- компанії, об’єднуються в ОТГ. Все це робимо ми разом — різні люди, різних національностей та віросповідань. Все це і є наша дружність, наша соборність! Та сама соборність та дружня нація, про яку мріяли наші пращури. Тож залишаймося сьогодні прикладом дружби та соборності! Пишаймося нашою єдністю!», — зазначив Максим Куций.

Також в Одеському національному академічному театрі опери та балету пройшла церемонія нагородження понад 50 мешканців Одеської області. Серед них: лікарі, юристи, архітектори, освітяни, діячі культури та мистецтв, багатодітні матері. Ордени та відзнаки про присвоєння почесних звань вручив керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.

Указ про відзначення мешканців регіону державними нагородами підписав Президент України Володимир Зеленський.