Одеська область увійшла в топ рейтинг найбільш розвинених та експортно-спроможних бізнес регіонів

21 листопада 2019, 16:33
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

28 установ з 17 регіонів України закликали підприємців скористатись безкоштовними освітніми можливостями та прийняти участь в національному конкурсі - ExportDriverChallenge.

В результаті оброблених заявок на участь в освітніх програмах Export Evolution Ukraine, Creative Export Ukraine та Train the Trainers, були відібрані переможці.

До рейтингу найбільш експортно-спроможних бізнес регіонів увійшли: Дніпропетровська, Львівська та Одеська області.

Програма забезпечить національне охоплення та доступ до провідних експертів з міжнародної торгівлі, які навчатимуть учасників програм в обраних регіонах у форматі онлайн, а співпраця із Обласними державними адміністраціями, Регіональними торгово-промисловими палатами, Агенціями регіонального розвитку є одним із пріоритетів діяльності Офісу з просування експорту, а також завдяки спільним зусиллям, ефективно вплине на процес надходження та залучення інвестицій в наш регіон.

Довідка: Офіс з просування експорту – (Export Promotion Office) є консультативно-дорадчим органом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, який було започатковано в 2016 році в якості “єдиного вікна” допомоги українським експортерам в отриманні доступу до зовнішніх ринків.

Розвиток експорту є пріоритетним напрямком діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та є складовою програми роботи Кабінету Міністрів України до 2020 року.