​Одеська область увійшла до пулу переможців конкурсу «Битва міст» для підприємців-експортерів

30 жовтня 2018, 14:58
​Одеська область увійшла до пулу переможців конкурсу «Битва міст» для підприємців-експортерів

Одеська область увійшла у трійку переможців конкурсу «Битва міст» і приєдналася до реалізації освітніх експортних програм від уряду Естонії. Про це повідомила заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

«Загалом, у конкурсі взяли участь 15 областей. Переможцями стали ті регіони, які подали найбільшу кількість заявок від бізнесу на участь у освітніх програмах. Відтак, 74 компанії Одеської області долучилися до проекту. Це можливість для наших підприємців та експортерів отримати практичні рекомендації від провідних європейських експертів. Вже наприкінці листопада відбудуться перші семінари в Одесі, потім у Львові та Києві», — підкреслила Світлана Шаталова.

Зазначимо, програми «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine» складаються з безкоштовних освітніх семінарів щодо ведення зовнішньоекономічної діяльності, креативного підприємництва та експорту.

За освітніми програмами, що поєднують онлайн та офлайн семінари, а також заняття з міжнародними експертами, навчатимуться 900 українських компаній. Програми розроблено Інститутом Маркетингу Естонії за підтримки Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку.

Завершаться освітні курси навчальною бізнес-подорожжю підприємців до Естонії.

Нагадаємо, з червня 2017 року за ініціативи голови ОДА Максима Степанова в Одеській області діє програма компенсації відсотків за кредитами для підприємців. Упродовж її реалізації було створено півсотні додаткових робочих місць і тільки цьогоріч сплачено до місцевих бюджетів понад 10,5 мільйонів гривень податків. Загальна сума реалізованих у межах цієї програми проектів перевищує 60 мільйонів гривень.