​Одеська область та Республіка Вірменія планують розвивати співпрацю у сфері туризму

21 червня 2018, 18:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся з Генеральним консулом Республіки Вірменія в Одесі Гайком Гуляном. Сторони обговорили можливість розвивати співпрацю, зокрема, в туристичній сфері.

«Одеська область має тісні культурні зв’язки з Вірменією, у регіоні мешкає чисельна вірменська громада. Позитивна динаміка спостерігається у торговельно-економічній сфері, зокрема, йдеться про зростання експорту товарів з Одеської області до Вірменії. Впевнений, наш регіон має великий потенціал для динамічного розвитку відносин у багатьох сферах», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

У свою чергу, Генеральний консул Республіки Вірменія в Одесі Гайк Гулян висловив надію, що співробітництво Республіки Вірменія та Одеського регіону буде посилюватися також у туристичній сфері.

«Вірменію називають музеєм під відкритим небом. Наразі в нашій країні відбуваються реформи, відкриваються нові можливості. І туристичний напрямок для нас є також дуже важливим, адже Одеську область у цій сфері ми вважаємо привабливою», — підкреслив Гайк Гулян.

Голова ОДА Максим Степанов запевнив, що Одеський регіон готовий розвивати двосторонню співпрацю у туристичній сфері. Зокрема, зелений, рекреаційний та гастрономічний туризм.