Одеська область представляє свої туристичні маршрути на міжнародній виставці UITT-2019

27 березня 2019, 12:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеська область представляє свій туристичний потенціал на щорічній міжнародній виставці UITT-2019 у Києві. Відвідувачі мають змогу дізнатися про заплановані заходи та різні атракції районів: від курортного відпочинку до сільського зеленого туризму. Про це повідомив начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА Олександр Шека.

«Наш стенд представлено у вигляді автобусу — пересувного інформаційного простору. Гостей запрошуємо на різноманітні фестивалі та презентуємо наш каталог. Популяризуємо також зелений сільський туризм, розповідаємо про екскурсії фермою-музеєм «Світлиця Ластівка» у Визирці та етнографічною садибою «У Меланії», що у Татарбунарах», — підкреслив Олександр Шека.

Цього року учасниками UITT стали понад 140 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій, готелів, транспортних агенцій, а також представництв 25 країн світу. «Минулого року під час виставки зі стендом Одеської області ознайомилися понад п’ять тисяч відвідувачів. З метою висвітлення туристичного потенціалу області також проводилися промо-тури для ЗМІ України. Як результат — потік туристів значно зріс. Очікуємо нових напрацювань з різними туристичними організаціями», — додав він.

Зазначимо, міжнародна виставка UITT-2019 триватиме до 29 березня. Під час заходу представники туристичної сфери мають можливість обмінятися досвідом з іноземними колегами та партнерами в області просування країн та регіонів.

Нагадаємо, розвиток туризму — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». Зокрема, за його ініціативи у 2018 році природні території Куяльницького лиману було оголошено курортом державного значення. Окрім того, до розгляду було направлено також номінаційну заявку на включення Аккерманської фортеці до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.