Одеська область представляє свої туристичні маршрути на міжнародній виставці UITT-2019

27 березня 2019, 12:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеська область представляє свій туристичний потенціал на щорічній міжнародній виставці UITT-2019 у Києві. Відвідувачі мають змогу дізнатися про заплановані заходи та різні атракції районів: від курортного відпочинку до сільського зеленого туризму. Про це повідомив начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА Олександр Шека.

«Наш стенд представлено у вигляді автобусу — пересувного інформаційного простору. Гостей запрошуємо на різноманітні фестивалі та презентуємо наш каталог. Популяризуємо також зелений сільський туризм, розповідаємо про екскурсії фермою-музеєм «Світлиця Ластівка» у Визирці та етнографічною садибою «У Меланії», що у Татарбунарах», — підкреслив Олександр Шека.

Цього року учасниками UITT стали понад 140 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій, готелів, транспортних агенцій, а також представництв 25 країн світу. «Минулого року під час виставки зі стендом Одеської області ознайомилися понад п’ять тисяч відвідувачів. З метою висвітлення туристичного потенціалу області також проводилися промо-тури для ЗМІ України. Як результат — потік туристів значно зріс. Очікуємо нових напрацювань з різними туристичними організаціями», — додав він.

Зазначимо, міжнародна виставка UITT-2019 триватиме до 29 березня. Під час заходу представники туристичної сфери мають можливість обмінятися досвідом з іноземними колегами та партнерами в області просування країн та регіонів.

Нагадаємо, розвиток туризму — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». Зокрема, за його ініціативи у 2018 році природні території Куяльницького лиману було оголошено курортом державного значення. Окрім того, до розгляду було направлено також номінаційну заявку на включення Аккерманської фортеці до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.