Одеська область планує підписати меморандум про співробітництво з китайською провінцією Цзянсі

13 червня 2018, 12:40
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеська обласна державна адміністрація планує підписати меморандум про співробітництво з китайською провінцією Цзянсі. Про це стало відомо під час зустрічі керівництва ОДА з китайською делегацією.

«Ми постійно знаходимося у діалозі, який дає позитивні результати. Наступний наш крок – підписання меморандуму. Окрім того, складемо перелік спільних заходів, які вже обговорювали, а саме візит туристичних делегацій, проведення спільних мистецьких виставок, обмін студентами з метою вивчення китайської мови, співробітництво у сфері зовнішньої торгівлі з метою розширення експорту до Китаю», - відзначила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Учасники делегації з Китаю висловили зацікавленість, аби співпраця охоплювала різні галузі: від освіти до сільського господарства.

«Вчора на спільному форумі ми ознайомилися з ресурсами вашого регіону у сфері сільського господарства, культури, туризму та освіти. У нас вже є ідеї щодо проведення виставок — це стосується легкої промисловості, органічної продукції тощо», - зазначила начальник канцелярії іноземних справ провінції Дзянсі Чжао Хуєй.

Нагадаємо, у грудні 2017 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та віце-губернатор уряду провінції Цзянсі Сі Ру підписали Лист про наміри щодо встановлення співпраці між Одеською областю та китайською провінцією Цзянсі.