Одеська область отримала шість нових габаритно-вагових комплексів

13 грудня 2018, 14:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

На дорогах Одеської області з’являться шість нових пересувних пунктів габаритно-вагового контролю. Вони повністю укомплектовані та сертифіковані. Про це під час спілкування з журналістами зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Ці шість пунктів габаритно-вагового контролю – дуже важливий крок на шляху збереження наших доріг. Ми вкладаємо мільярди гривень у будівництво доріг і продовжуємо слідкувати, аби вони багато років залишалися у належному стані. Нові комплекси на базі Renault Master оснащено усім необхідним обладнанням», – підкреслив очільник регіону Максим Степанов.

Зокрема, до комплектації входять пересувні ваги, вимірювальні пристрої, ноутбук, GPS-трекер, генератор тощо. Для закупівлі вагових комплексів з обласного бюджету було виділено близько семи мільйонів гривень. Вони працюватимуть на трасах з найбільшим трафіком і біля портових терміналів. Один ГВК здатен щохвилини перевіряти по одному автомобілю.

Зазначимо, на сьогоднішній день у регіоні облаштовано вже 16 майданчиків для проведення такого контролю. Лише цьогоріч завдяки габаритно-ваговим комплексам на дорогах Одещини було перевірено майже 480 тисяч автомобілів і виявлено перевантаження у 4,5 тисяч фур.

Нагадаємо, протягом 2017-2018 років в Одеській області було відремонтовано 443 км доріг державного і місцевого значення. У наступні 3 роки планується капітально відремонтувати ще 800 км доріг. Відтак, у липні очільник регіону Максим Степанов запропонував перевізникам співпрацювати для збереження автодоріг, щоб здійснювати контроль за перевантаженням не лише під час руху вантажівок, а і в порту. Відповідальні перевізники приєднуються до меморандуму з Одеською ОДА, і на сьогоднішній день його підписало вже 21 підприємство.