​Одеська область отримала медичне обладнання та засоби індивідуального захисту від представників бізнесу

29 травня 2020, 15:17
Gallery item
Gallery item

Одеська область отримала чотири тисячі комплектів індивідуального захисту для медичних працівників Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф та Одеської міської лікарні №3. Про це розповів керівник апарату Одеської облдержадміністрації Денис Мусієнко. Допомогу медичним установам передали представники компанії PepsiCo Україна.

«Ми вдячні представникам бізнесу за допомогу. В умовах боротьби з поширенням Covid-19 для нас захист медиків є першочерговим. Впевнений, що така злагоджена робота дозволить нам наблизити час подолання коронавірусної інфекції», — підкреслив Денис Мусієнко.

За словами т. в. о. директора департаменту охорони, лікарі Центру екстреної допомоги щодня здійснюють близько тисячі виїздів до пацієнтів по всій області, тому така допомога є вкрай необхідною.

«Бригади "швидкої допомоги" знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Вкрай важливо, аби медпрацівники були захищені від небезпеки. Ми висловлюємо велику подяку PepsiCo за підтримку наших героїв», — зазначила Наталія Одарій-Захар’єва.

PepsiCo в Україні спрямовує понад 25 мільйонів гривень на придбання понад 16 тисяч комплектів індивідуального захисту для працівників охорони здоров'я (костюми, маски, респіратори, рукавички, бахіли) і спеціалізоване обладнання для лікарень у регіонах, де розташовані виробничі потужності та логістичні центри компанії. Програма реалізується за підтримки БФ «Благомай».

«Завдяки підтримці наших споживачів та зусиллям команди, ми також маємо можливість передавати частину виробленої продукції та кошти на благодійність. Вірю, що спільними зусиллями держави, відповідального бізнесу, нашого суспільства та професіоналів на передовій цієї боротьби ми неодмінно зупинимо поширення коронавірусу», — директор представництва PepsiCo в Україні в Одеському регіоні Василь Стефанюк.