​Одеська область отримала 286 мільйонів гривень від митного експерименту на ремонт доріг

04 липня 2018, 16:30
​Одеська область отримала 286 мільйонів гривень від митного експерименту на ремонт доріг

В бюджет Одеської області станом на 1 липня перераховано близько 286 мільйонів гривень від перевиконанння митних платежів. Ці кошти спрямовуються на будівництво, реконструкцію та поточний ремонт автомобільних доріг в регіоні. Про це повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

«Загалом, у першому півріччі 2018 року з Одеської митниці до держбюджету було перераховано на 2 мільярди 230 мільйонів гривень більше, аніж за аналогічний період минулого року. І вже у червні Одеська митниця також продемонструвала перевиконання індикативних показників на 156 мільйонів гривень», – підкреслив Дмитро Радулов.

Нагадаємо, наприкінці червня на автошляху М-15 «Одеса-Рені» розпочався ремонт чергової ділянки — від мосту біля Паланки до села Монаші. Її протяжність складає 30 кілометрів. Фінансування здійснюється за рахунок коштів від "митного експерименту". Загальна вартість робіт — 515 мільйонів гривень.

Зазначимо, будівництво та ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумним регіон» на 2017-2019 роки. Відтак, триває будівництво автошляху в обхід міста Рені, а також продовжуються ремонтні роботи автомобільної дороги державного значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг. Водночас, ремонт дороги Струмок-Шевченкове-Кілія вже завершено.