Одеська область направить 57 млн грн субвенції на розвиток медицини в сільській місцевости

29 листопада 2019, 16:50
Gallery item

Одеська обласна державна адміністрація узгодила перелік проєктів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості, загальною сумою у 57 мільйонів гривень. Кошти мають бути залучені за рахунок субвенції на розвиток сільської медицини.

Про це повідомив заступник голови Одеської облдержадміністрації Денис Ванаш на засіданні комісії Міністерства розвитку громад та територій України.

Субвенція буде спрямована на будівництво нових п’яти амбулаторій та ремонт дев’яти старих у районах Одещини, а також на закупівлю 20 автомобілей для амбулаторій сільської місцевості.

Для лікарів буде закуплено більше 200 одиниць програмно-апаратних комплексів для надання і застосування телемедичних послуг.

«Реформа у медичній галузі має відбуватись синхронно як в Одесі, так і регіоні в цілому. Питання підтримки галузі охорони здоров‘я є нагальним і важливим, є одним з пріоритетів влади. Окрім того, за рахунок коштів субвенції до кінця 2020 року буде завершено будівництво 39 нових амбулаторій», — наголосив заступник керівника ОДА Денис Ванаш.