Одеська область готується до курортного сезону-2019

13 березня 2019, 13:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області розпочинається підготовка до курортно-туристичного сезону. Про це йшлося під час селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації за участі очільників РДА, ОТГ і міст обласного значення.

«Комплексну підготовку мають провести всі райони з огляду на те, що ми розвиваємо не лише морський туризм. І в першу чергу слід ретельно перевіряти дотримання норм безпеки», — звернувся до присутніх заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин.

За його словами, до 1 квітня органи місцевого самоврядування мають сформувати перелік територій, які є місцями масового відпочинку. Цей документ містить вимоги до безпеки пляжів, складу та оснащення рятувальних постів, експлуатації прокатних пунктів і водних атракціонів. Саме на його основі буде здійснюватися контроль за ходом профілактичних робіт.

«За останні два роки зроблено дуже багато для розвитку туризму в регіоні. Зважаючи на це, ми маємо врахувати перед новим туристичним сезоном всі ризики і переваги. Також наполегливо рекомендуємо визначити на місцях ставки туристичного збору. Оскільки це — реальний механізм наповнення бюджетів», — підкреслив начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека.

Він також додав, що визначено чіткі рекомендації з дотримання санітарних норм і недопущення нелегальної підприємницької діяльності у туристичний період.

Нагадаємо, розвиток туризму — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». Протягом 2018 року область відвідали 6,2 млн. туристів.
2 березня під час Ради регіонального розвитку Одеської області Президент Петро Порошенко підписав закон про оголошення природних територій Куяльницького лиману курортом державного значення.

Депутати Верховної ради ухвалили це рішення за ініціативи голови Одеської ОДА Максима Степанова в грудні 2018 року. Цей крок забезпечує охорону природних лікувальних ресурсів Куяльницького лиману та їхнє раціональне використання.