Одеська область готова до зимового періоду 2018/2019

20 листопада 2018, 13:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Усі служби регіону звітують про готовність до належного реагування на надзвичайні ситуації, характерні для зимового періоду. Про це журналістам після апаратної наради заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Всі служби без винятку опрацювали алгоритм дій і взаємодії — від Служби автодоріг до Обленерго. І виходячи з цієї інформації, яку було озвучено під час апаратної наради, область готова реагувати на надзвичайні ситуації взимку. Ми розпочали підготовку ще у травні, врахувавши висновки минулого року. Якщо виникне схожа ситуація, мешканці регіону мають почуватися захищеними», — зазначив Максим Степанов.

Він також додав, що як і минулого року, від служб вимагається повна взаємодія. Приміром, у випадку надзвичайної ситуації на автошляхах регіону співпрацюють Служба автодоріг, Нацполіція та ДСНС. Наразі розроблено робочу карту-схему зимового утримання доріг державного значення в Одеській області. Вказано місця дислокації підрядних організацій та відстою транспорту у разі надзвичайної ситуації.

За словами очільника регіону, відповідальні служби повинні не лише забезпечити наявність потрібної кількості техніки, а її справність і можливість, за потреби, її швидко передислокувати. Відтак, міські та центральні районні лікарні обладнано сотнею автономних джерел електропостачання та запасом палива 40,8 тонн. Ще 73 електрогенераторів — у наявності в закладах освіти. Це забезпечить стабільну подачу електроенергії при короткочасних аваріях на мережах.

Окрім того, у стані постійної готовності перебувають 325 аварійно-відновлювальних бригад АТ «Одесаобленерго», до складу яких входить 1280 осіб і 319 одиниць дорожньої, спеціальної інженерної техніки.

Нагадаємо, на час негоди в Одеській обласній державній адміністрації розгортають регіональний штаб. Фахівці цілодобово відстежують ситуацію в районах і містах області. У разі виникнення можливих екстрених ситуацій усі питання вирішуються в оперативному режимі.