Одеська обласна державна адміністрація продовжує збір ідей регіонального розвитку

27 грудня 2019, 16:56
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеська ОДА оголошує про продовження збору проєктних ідей регіонального розвитку.

Термін подачі заявок до 09 січня 2020 року включно.

Про це повідомив 26 грудня 2019 року директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування обласної державної адміністрації Дмитро Радулов громадським організаціям. Всі зацікавлені громадські організації, які зацікавлені в розвитку Одеської області можуть надавати свої проєктні ідеї за встановленою формою на електрону пошту: strategy21.27.oda@gmail.com.

Всі надані проєктні ідеї пройдуть відбір експертною конкурсною комісією, яка на даний час формується.

«Ми розуміємо, що термін прийому проєктних ідей дуже обмежений, але якщо область хоче отримати співфінансування з державного бюджету, ДФРР та кошти європейських структурних та інвестиційних фондів з 2021 року то ми повинні зараз активізуватись та наполегливо попрацювати» - зазначив Дмитро Радулов.

Всі проєкти ідеї повинні бути розвиткові та мати точки зростання, отримувачем вигоди від їх реалізації не може бути окрема фізична або юридична особа, термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки на 2021-2023 роки, також проєктна ідея повинна відповідати одному із стратегічних пріоритетів та завдань проєкту Стратегії розвитку Одеської області та обов’язково повинно бути обґрунтованість вартості проєкту – це основні критерії відбору проєктних ідей.

Також, зазначено що проєкт Стратегії розвитку Одеської області на період 2021-2027 року розроблений із застосуванням нових підходів із застосуванням смарт-спеціалізації відповідно до порядку, який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №932.