Одеська обласна державна адміністрація продовжує співпрацю з КМЄС

21 червня 2018, 15:40
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській обласній державній адміністрації пройшла зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) щодо подальшої співпраці у напрямку цивільної безпеки.

«Ми і надалі плануємо продовжувати роботу у напрямку забезпечення правопорядку під час проведення масових заходів. Безпека в Одеській області залишається нашим спільним пріоритетом. Працюємо над новими ініціативами», — наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, наприкінці квітня 2018 року голова ОДА Максим Степанов ініціював новий формат проведення консультацій із громадськістю та правоохоронними органами.

«Співпраця з Одеською обласною державною адміністрацією є своєрідним зразком для наших колег, які працюють з місцевими органами влади в інших регіонах», — підкреслив заступник голови Консультативної місії ЄС в Україні Фредерік Весслау.

Нагадаємо, на початку березня 2018 року в Одесі відкрили регіональне представництво Консультативної місії Європейського союзу в Україні (КМЄС). Раніше місія провела понад 20 тренінгів щодо взаємодії поліції та громади, забезпечення громадського порядку, управління кадрами, належного врядування, гендерних питань та прав людини.