​Одеська обласна державна адміністрація поглиблює культурне співробітництво з регіонами Грузії

27 квітня 2018, 19:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеська область та Автономна Республіка Аджарія розширюють міжрегіональні зв’язки в культурній сфері. Про це стало відомо під час протокольної зустрічі голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова з консулом Грузії в місті Одеса Торніке Берекашвілі. Зокрема, йшлося про спільну організацію масштабного заходу — Odessa Classics Batumi Weekend.

«Ми активно співпрацюємо з Автономною республікою Аджарія. Наші двосторонні відносини мають надзвичайний потенціал. Впевнений, спільне проведення культурного заходу це ще раз підтвердить», — зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, проведення Odessa Classics Batumi Weekend заплановано на 15-16 червня 2018 року. Одеська обласна державна адміністрація підтримує захід, що направлений на промоцію Одеської області як українського центру класичної музики.

У свою чергу, консул Грузії в місті Одеса Торніке Берекашвілі підтвердив намір й надалі активно розвивати двосторонні відносини, а також реалізовувати спільні проекти. Як повідомлялося раніше, у 2017 році було підписано План заходів з розвитку співробітництва між Автономною республікою Аджарія та Одеською областю на 2017-2019 роки.

Нагадаємо, Одеська обласна державна адміністрація надає підтримку фестивалю «Odessa Classics», який триватиме з 1 по 10 червня 2018 року. Вперше майже 1 мільйон гривень спрямовано на проведення безкоштовного open-air концерту на Потьомкінських сходах. На основних сценах фестивалю також зіграють хедлайнери світової скрипкової музики.