Одещина святкує День Європи

19 травня 2019, 20:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні біля будівлі ОДА відбулося урочисте підняття державного прапору та прапору Європейського Союзу. У заході взяли участь заступники голови обласної державної адміністрації Світлана Шаталова та Віталій Свічинський, а також керівник апарату обласної державної адміністрації Ігор Ткачук.

«Відзначаючи цей день, ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання нашого народу. Україна - це Європа! Тому давайте робити все можливе, щоб кожен українець відчував себе повноцінним громадянином глобального європейського співтовариства», – підкреслив Віталій Свічинський.

За участі Світлани Шаталової відбулася презентація святкового 70-ти кілограмового торту на честь Дня Європи та 100-річчя Одеської кіностудії, який могли скуштувати усі бажаючі. Сто пряникових картин у вигляді кадрів кіноплівки зображували визначні місця Одеси.

Центральними вулицями міста разом з представниками обласної державної адміністрації пройшли учасники традиційної Всеукраїнської акції «Мегамаршу у вишиванках». Також у марші брали участь курсанти Військово-морських сил України, котрі разом з дітками несли у руках паперові кораблики в знак підтримки полонених моряків.

Зазначимо, свято було встановлено в Україні згідно з Указом Президента «Про День Європи» від 19 квітня 2003 року. У цей день в Україні відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Сюжет за посиланням: