Одещина очікує 4-5 млн туристів цього року

12 травня 2020, 16:47
Gallery item

Одещина цьогоріч планує бути 100% туристичним центром України. За підрахунками спеціалістів у сезон очікують прийняти 4-5 мільйонів туристів. Про це заявив керівник Одеської ОДА Максим Куций.

«Якщо ми поступово вийдемо з карантину, то особливих застережень чи заходів не має бути. Дуже хочеться сподіватися, що найближчим часом повернемося до нормального життя, можливо, з певними обмеженнями, пов’язаними з пересуванням за кордон, наприклад, але не всередині держави. За наявності колективного імунітету до COVID-19 - це питання буде вирішене», – підкреслив керівник облдержадміністрації.

Також Максим Куций додав, що авіасполучення з іншими країнами світу наразі припинено. Саме тому основний потік туристів очікується саме в Одеській області.

Він також підкреслив, що влада області дотримуватиметься всіх рекомендацій, які надаватиме Кабінет Міністрів України та Міністерство охорони здоров’я. А саме щодо кількості осіб, які можуть перебувати у громадських місцях, курортних зонах та ресторанах після відновлення їх роботи.