Одещина готова поділитися досвідом для недопущення розповсюдження коронавірусу

20 лютого 2020, 14:59
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У разі потреби Одещина готова поділитися досвідом спеціального медичного огляду громадян та забезпечення санітарних умов найвищого стандарту для недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19

Тиждень тому Одеська область зіштовхнулася з ризиком проникнення коронавірусу до України. 13 лютого порт Одеси прийняв трьохсотметровий контейнеровоз CMA CGM URAL з Китаю, на якому члени екіпажу були з ознаками хвороби.

«Пишаюся жителями Одеської області, які не прагнули розвернути моряків до інших портів та не блокували в’їзди до причалу. Найвищу професійність продемонстрували працівники санітарно-карантинної служби порту.
Медики у спеціальних костюмах оглянули екіпаж та судно. Напоготові був спеціальний карантинний ізолятор. У жодного з моряків та членів екіпажу коронавірус не виявлено. Ми готові прийняти наших співгромадян, у разі, якщо інші регіони не можуть цього робити. Одещина готова повністю забезпечити медичний догляд та епідеміологічну безпеку», — зазначив керівник Одеської ОДА Максим Куций.