Очільник ОДА наполягатиме на звільненні чиновника, який відмовився звітувати

11 вересня 2017 року, 15:18

Голова ОДА Максим Степанов доручив підготувати звернення до керівництва Держпродспоживслужби України щодо звільнення одного з керівників одеського підрозділу цієї структури. Начальник управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Владислав Чабан мав звітувати про виконану роботу на апаратній нараді ОДА в понеділок, 11 вересня, проте категорично відмовився це робити. Посадовець жодним чином не пояснив свій вчинок, не прийшов на апаратну нараду і на роботу.

«Людина нічого не робить, займає місце державного службовця, доповідати йому нічого. Чому він втік, я не розумію. Я практично впевнений, що ця людина не буде працювати на цій посаді. Я доручив підготувати листа на голову Держспоживслужби – пропозицію щодо звільнення даної людини через грубе ігнорування своїх службових обов’язків», – зазначив Максим Степанов.

Владислав Чабан очолив управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області в червні 2017, а до цього працював заступником керівника цього підрозділу. В рамках повноважень управління – захист прав споживачів, попередження та зменшення вживання тютюнових виробів, нагляд за безпечністю та окремими показниками якості харчових продуктів, метрологічний та ринковий нагляд тощо.

Портал працює в режимі тестової експлуатації